Sīkdatņu politika

SIA “Brīvs”, Reģ. Nr. 40003826013, adrese: Ieriķu 3, Rīga, LV-1084; elektroniskā pasta adrese: info@brivs.lv (turpmāk – Sabiedrība vai vietnes pārzinis) apņemas nodrošināt Sabiedrības tīmekļa vietnes https://www.brivs.lv (turpmāk – vietne) un tās apmeklētāju personiskās informācijas drošību un viņu tiesību aizsardzību, apmeklējot Sabiedrības vietni un iepazīstoties ar tās saturu.

Šī Sīkdatņu politika ir sagatavota ar nolūku, lai mūsu tīmekļa vietnes apmeklētāji iegūtu papildu informāciju par vietnē izmantotajām tehnoloģijām un to, kā Sabiedrība tās izmanto.

1. Kas ir sīkdatnes

Sīkdatnes ir mazas burtu un skaitļu datnes, kas tiek lejupielādētas un saglabātas Jūsu datorā vai citā ierīcē (piemēram, viedtālrunī, planšetdatorā), un saglabātas Jūsu tīmekļa pārlūkā vietnes apmeklējuma laikā. Tās var izmantot, lai sekotu līdzi, kādas lapas vietnē apmeklējat, lai saglabātu Jūsu ievadīto informāciju vai atcerētos Jūsu izvēles, piemēram, valodas iestatījumus, vietnes pārlūkošanas laikā.

2. Kāds ir sīkdatņu veidošanas nolūks un tiesiskais pamats

2.1. Sīkdatnes ir nepieciešamas, lai Jūs varētu ērtāk izmantot mūsu digitālos pakalpojumus, piemēram, tiešsaistes maksājumu veikšanai, lai mēs varētu iegūt informāciju par to, kā apmeklētāji izmanto mūsu tīmekļa vietni, un lai mēs varētu uzlabot apmeklētājiem piedāvātos pakalpojumus. Sīkdatnes tiek izmantotas arī ar nolūku sniegt Jums pielāgotu informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem.

2.2. Mēs izmantojam dažāda veida sīkdatnes, kas tiek izvietotas pēc noklusējuma (piemēram, “nepieciešamās” sīkdatnes), taču par atsevišķām sīkdatnēm, kas tiek izmantotas analītiskiem un mērķauditorijas atlases nolūkiem, mēs prasām Jūsu piekrišanu. Sniedzot piekrišanu sīkdatņu joslā, kas tiek parādīta, kad apmeklējat tīmekļa vietni, Jūs izvēlaties, vai atļaujat izmantot noteiktas sīkdatņu kategorijas.

2.3. Vietnē tiek izmantotas tikai pirmās puses (vietnes pārziņa) sīkdatnes.

3. Sīkdatņu veidi un to pielietojums

3.1. Mēs izmantojam divas sīkdatņu kategorijas, taču prasām lietotāju piekrišanu tikai vienai no tām. Piekrītot šai sīkdatņu kategorijai, Jūs sniedzat piekrišanu visām šajā kategorijā ietilpstošajām sīkdatnēm (skatiet detalizētu sīkdatņu sarakstu zemāk). Jūs jebkurā brīdī varat mainīt savas izvēles un atteikties no sīkdatnēm.

3.2. Nepieciešamās sīkdatnes:
Nepieciešamās sīkdatnes ir būtiskas un tās Jums ļauj piekļūt dažādām tīmekļa vietnes daļām. Šīs sīkdatnes tiek saglabātas Jūsu datorā, viedtālrunī, planšetdatorā vai citā ierīcē vietnes apmeklējuma un pārlūkošanas laikā vai noteiktā laika periodā. Tās tiek iestatītas, reaģējot uz Jūsu darbībām, kas ir uzskatāmas par pakalpojuma pieprasīšanu, piemēram, privātuma preferenču iestatīšana, pierakstīšanās vai veidlapu aizpildīšana. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes darbībai, tāpēc tās nevar izslēgt, un tādēļ lietotāja piekrišana šai sīkdatņu kategorijai netiek prasīta.

3.3. Analītiskās sīkdatnes:

Analītiskās sīkdatnes ļauj uzskaitīt apmeklējumu skaitu un avotus, lai mēs varētu izmērīt un uzlabot savas tīmekļa vietnes darbību. Tās mums palīdz saprast, kuras lapas ir visiecienītākās un kuras tiek izmantotas visretāk, kā arī to, kā apmeklētāji pārvietojas mūsu vietnē. Ja atteiksieties no šo sīkdatņu izmantošanas, Jūsu apmeklējums netiks iekļauts mūsu statistikā, bet vienlaikus neierobežos Jūsu darbības mūsu tīmekļa vietnē. Analītiskie dati par apmeklējumu tie uzglabāti anonimizētā veidā.

4. Vietnē lietoto sīkdatņu saraksts

4.1. Sīkdatnes, kas tiek izmantotas SIA “Brīvs” vietnē https://apgads.brivs.lv:

Nosaukums Mērķis Sīkdatnes veids Glabāšanas termiņš Domēns (izcelsme)
PHPSESSID Apmeklētāja sesijas identifikācija Nepieciešama Darba sesija līdz pārlūkprogrammas aizvēršanai https://apgads.brivs.lv/
_pk_ses.1.ecbf Apmeklējuma datu īstermiņa uzglabāšana Analītika, apmeklējumu uzskaite 30 minūtes https://apgads.brivs.lv/
_pk_id.1.ecbf Apmeklētāja unikālais ID Analītika, apmeklējumu uzskaite 13 mēneši https://apgads.brivs.lv/
_pk_ref.1.ecbf Informācija par vietni no kuras apmeklētājs ieradies Analītika, apmeklējumu uzskaite 6 mēneši https://apgads.brivs.lv/
cookie_notice_accepted Nosaka ka esat piekritis sīkdatņu izmantošanas nosacījumiem un vai turpmāk attēlot paziņojumu par sīkdatņu lietojumu Nepieciešama Viens mēnesis https://apgads.brivs.lv/

5. Informācija par personas doto piekrišanu sīkdatņu izveidei

5.1. Apmeklējot vietni, lietotājam tiek attēlots logs ar ziņojumu par to, ka vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Ja Jūs noklikšķināsiet uz opcijas “Piekrītu”, tas nozīmēs, ka esat piekritis visām sīkdatnēm, kas atrodas tīmekļa vietnē un Jūs apstiprināt, ka esat iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm, to izmantošanas nolūkiem, gadījumiem, kad informācija tiek nodota trešajām personām.

5.2. Attiecībā uz “nepieciešamajām” sīkdatnēm lietotāja piekrišana netiek prasīta, jo šīs sīkdatnes nodrošina pilnīgu un nepārtrauktu SIA “Brīvs” tīmekļa vietnes satura attēlošanu, lai Jūs varētu pierakstīties tīmekļa vietnē un saņemt atbilstošu digitālās pārlūkošanas un tiešsaistes lietošanas pieredzi.

6. Sīkdatņu noraidīšana

Ja vēlaties, lai Jūsu ierīcē netiktu izmantotas sīkdatnes, Jūs varat pārvaldīt sīkdatņu izvēles atzīmējot to tīmekļa vietnē izmantotajā sīkdatņu sarakstā sadaļā “Pieņemt/noraidīt”. Ņemiet vērā, ka šādas izmaiņas/izvēle var ietekmēt tīmekļa vietnes funkcionalitāti, un tā dēļ Jums var nebūt iespējams iegūt personalizētus piedāvājumus vai reklāmas.

7. Piekrišanas atsaukšana

7.1. Jebkurā brīdī varat mainīt to, kādas sīkdatnes ļaujat mums izmantot, vai atteikties no sīkdatņu izmantošanas. Jūs varat atteikties no visām sīkdatnēm, izņemot “nepieciešamās”.

7.2. Ja vēlaties dot piekrišanu vai atsaukt savu piekrišanu analītiskajām sīkdatnēm, noklikšķiniet uz pogas:

Dot vai atsaukt piekrišanu.

8. Politikas izmaiņas

8.1. Ja Jums ir jautājumi par personas datu apstrādi, aicinām iepazīties ar Sabiedrības Privātuma politiku, kas atrodama Sabiedrības tīmekļa vietnē vai sazināties ar Sabiedrību, rakstot uz info@brivs.lv.

8.2. Sabiedrībai ir tiesības jebkurā brīdī izmainīt šo Sīkdatņu politiku. Visas izmaiņas sīkdatņu izmantošanas politikā tiks publicētas Sabiedrības tīmekļa vietnē.

Sīkdatņu politika pēdējo reizi aktualizēta 2023. gada jūlijā.