Par mums

Poligrāfija
SIA Brīvs darbojas jau 16 gadu – reģistrēts 2006. gada 17. maijā sākotnēji kā poligrāfijas pakalpojumu sniedzējs, piedāvājot klientiem pilnu dažādu drukas darbu ražošanas ciklu.
Šis darbības virziens saglabājies joprojām – klientam atliek tikai izstāstīt savu vajadzību – mēs izdarīsim pārējo: sākot ar piemērotākā tehniskā risinājuma izvēli, dizaina izstrādi, maketa sagatavošanu, kā arī produkta izgatavošanu un gatavās produkcijas piegādi norādītajā adresē.
Kalendāri
Ikdienā ražojot klientiem nepieciešamās preces, bija vēlme izveidot un piedāvāt tirgū kādu savu produktu un tā kopš 2009. gada ik gadu izdodam BRĪVS kalendāru kolekciju.
Šo gadu laikā mūsu kalendāri kļuvuši pazīstami un iecienīti ne tikai Latvijā, tie ceļo uz daudzām valstīm gandrīz visās pasaules daļās – pagaidām, cik mums zināms, neesam apguvuši tikai Antarktīdu un Āfriku.
Mūsu kalendāri nav tikai laikrāži – lielākajai daļai no tiem ir pievienotā vērtība – stāsti, gan izklaidējoši, gan romantiski, gan populārzinātniski. Arī kalendāriem, kuru tēma un nosaukums atkārtojas gadu no gada, ik sezonu ir citi attēli un jauni stāsti.
IT risinājumi
Veiksmīgi attīstoties, uzņēmums kopš 2008. gada paplašinājis savu darbību vēl vienā virzienā – IT risinājumi.
Mūsu IT speciālisti ne tikai konsultē klientus un analizē, programmē, testē viņiem nepieciešamos produktus, bet darbinieku radošums izpaužas arī kā pašiniciatīva jaunu produktu radīšanā. Tā piemēram, lai atvieglotu gan savu, gan sadarbības partneru grāmatvežu darbu, ir radīts rīks, kas būtiski atvieglo piegādātāju rēķinu un preču pavadzīmju apstrādi un nodrošina to pārvaldību, uzglabāšanu un eksportu uz grāmatvedības sistēmu. Lasīt vairāk …
Ltech
Šogad BRĪVS pieredzējušajiem IT speciālistiem pievienojusies jaunu, radošu entuziastu grupa, lai kopā kā spēcīga, saliedēta komanda paplašinātu uzņēmuma iespējas un piedāvājumu. Lasīt vairāk …
E-veikals
COVID-19 situācija biznesa nepārtrauktības nodrošināšanai motivēja mūs eksperimentēt un meklēt jaunus, mūsdienīgus krīzes risinājumus. 2020. gada nogalē atvērām savu e-veikalu.

 

Mūsu pamatvērtības un prioritātes

Profesionalitāte. Profesionalitātes garants ir mūsu darbinieki. Ļaudis, uz ko var paļauties gan uzņēmuma vadība, gan klienti un sadarbības partneri, kā arī savstarpēji paši darbinieki. Katrs savā jomā ir profesionālis, gatavs zināšanās un pieredzē dalīties ar komandas biedriem, un tādējādi ik dienu paaugstinās arī uzņēmuma kopējais profesionalitātes līmenis.
Atbildība. Mūsu un pasūtītāju, kā arī uzņēmuma un sadarbības partneru ilggadīgas sadarbības pamatā ir abpusēja atbildība gan par produktu un pakalpojumu kvalitāti, gan termiņu ievērošana kā darbu izpildē, tā arī samaksas veikšanā.
Rūpes par darbiniekiem. Tās nav tikai ērts krēsls un garšīga kafija vai līgumā iekļautās sociālās garantijas un, protams, izaugsmes iespējas. Mēs atceramies, ka katrs kolektīva loceklis ir individualitāte, ar atšķirīgu pieredzi, uzskatiem, rakstura tipu, ģimenes modeli, dzīves veidu – tādēļ mūsu mērķis ir radīt vidi un darba stilu, kur katrs kolēģis var justies labi un kvalitatīvi veikt savus pienākumus.
Rūpes par vidi. Lai dabai būtu nākotne – katrs ieguldījums ir noderīgs! Poligrāfijas produkcijai izmantojam papīrus ar ISO14001 un FSC sertifikātu, kā arī drošus saskarē ar rotaļlietām un pārtiku, labprāt strādājam ar nekrītotiem un atkārtoti pārstādātiem papīriem. Pēc iespējas neizmantojam nekādus papīra pārklājumus vai arī cenšamies lietot tikai ūdens bāzes dispersijas lakas. Plastikāta iesaiņojums tiek izmantots tikai izņēmuma gadījumos. Izmantojam energoefektīvas ierīces un šķirojam atkritumus.
Esam lepni, ka visi BRĪVS produkti – gan poligrāfijas, gan IT jomā – 100% tiek ražoti Latvijā. Tas samazina loģistiku un tādējādi aizsargā klimatu, kā arī veicina Latvijas ekonomiku un nodrošina darbavietas.
Augam! Paplašinās klientu loks un aug mūsu komanda! Izvērtējam esošos pieredzi, turpinām strādāt pie inovatīviem produktiem un pakalpojumiem.
Šobrīd meklējam jaunus darbiniekus IT nozarē. Skatīt vakances …